Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası Tarihi ve Yeri açıklandı

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası Tarihi ve Yeri açıklandı
0 Paylaşımlar

Değerli Satranç Ailemiz,

Covid-19 pandemisi nedeniyle bu yıl sömestr döneminde ayrı kaldığımız Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonalarında yeniden bir araya geliyoruz.

Her yıl sömestr tatilinde satranç ailemizden binlerce sporcumuzun katılımıyla düzenlediğimiz Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonalarımız için bu sene 27 Ağustos – 3 Eylül tarihlerinde Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde buluşacağız. 

Şampiyonalara, İl Yarışmalarını tamamlayan sporcular, geçtiğimiz sene milli takım havuzunda yer alan sporcular, Ulusal ve FIDE unvanlı sporcular kayıt yaptırabileceklerdir. İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerinde yer almayan sporcular final yarışmalarına katılamayacaklardır.

Şampiyonalarımız katılımcıların sağlığı için belirlenen pandemi kurallarına riayet edilerek düzenlenecektir. Sporcularımız, velilerimiz ve antrenörlerimiz kayıt esnasında geçerli bir HES kodu beyan etmek zorundadır. Federasyonumuz üzerinden herhangi bir konaklama organizasyonu yapılmayacak olup, tüm katılımcılarımız konaklama işlemlerini diledikleri yerlerde planlayabileceklerdir.

Şampiyonalara kayıtlar 12 Ağustos 2021 tarihinde başlayacak olup, 20 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

Şampiyonalarımızın yönergeleri ve diğer detaylar “şampiyona kayıt başlangıç tarihi olan 12 Ağustos 2021 Perşembe günü” tarihinde açılacak yarışma sayfalarından ilan edilecektir.

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.