Beyoğlu Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası

Beyoğlu Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası
0 Paylaşımlar

Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu GSİM tarafından 15 temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Günü etkinlikleri kapsamında Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvanın 35 dakika+30 saniye düşünme süresinde 6 tur UKD hesaplamalarına dahil düzenlenmesi planlanmıştır.

Turnuva 9 kategoride Bireysel takım turnuvası olarak düzenlenecektir. Sporcular bireysel kayıt yaptırabileceği gibi 2-3 sporcuyla takım olarak kayıt yaptıran takımlar için takım puanı hesaplaması yapılacaktır.

Turnuvada dereceye girecek sporcular Beyoğlu Belediyesi tarafından toplamda 34.000 TL Hediye çeki ile ödüllendirilecektir (pttavm.com da geçerli Hediye çeki). Turnuvaya kayıtlar her kategoride 64 sporcuyla sınırlıdır.

DUYURU: Turnuva organizasyonu tarafından turnuva tarihleri 30-31 Temmuz 2022 olarak güncellenmiştir. Yönerge revizesi sonrası yönerge yeni tarihlerle yayımlanacaktır.

TAKIMLAR: Turnuva takım derecelendirmesi için en geç 28 Temmuz 2022 Perşembe 17:00`a kadar sporcuların aynı kategorideki en az 1, en çok 2 takım arkadaşını istanbul@tsf.org.tr adresine takım sporcuları-takım kategorisi ve takım ismi belirterek iletmesi ile takımlar oluşturulur (takım ismi 15 Temmuz Şehitleri ismi olmalıdır). Takım iletmeyen bireysel kayıtlar alfabetik olarak rastgele bir takıma yerleştirilecektir.

pdfTurnuva Yönergesi      Online Kayıt

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.