BARTIN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BARTIN İLİ ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

BARTIN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BARTIN İLİ ONLINE SATRANÇ TURNUVASI
0 Paylaşımlar

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BARTIN İLİ ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

WhatsApp Image_2021-05-07_at_17.16.46

16 Mayıs 2021 Pazar günü saat 20:00 da 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ONLINE SATRANÇ TURNUVASI yapılacaktır.

Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2020 – 2021 yılı vizesi yapılmış, 2014 ve öncesinde doğan lisans ili veya ikametgahı Bartın olan sporcular katılabilir. Sporcularımız Açık kategoride mücadele edecektir. Turnuva her kategoride  3’+2” eklemeli tempo ile 9 tur olacaktır. Turnuvada ilk üç dereceyi elde eden sporculara ve en iyi dereceyi elde eden kadın sporcuya madalya verilecektir.

Turnuva Yönergesi için TIKLAYINIZ. 
Turnuva son başvuru tarihi 15 Mayıs 2021 saat 15:00

ÖNEMLİ: TURNUVAYA KAYIT AŞAMALARI
1- TSF Sporcu Lisansının yapılması https://lisans.tsf.org.tr/online/
2- Chess.com üyeliği alma https://www.chess.com/tr/register
3- Chess.com kulübüne kayıt olma.
4- Turnuva günü saat 19:00 da  chess.com’da katılmış oldukları grubun (kulübün), haber/mesaj bölümünde ilan edilecek turnuva bağlantısında “Turnuvaya Katıl” butonuna tıklamalıdır.
TSF satranç yarışmaları talimatlarının, prosedürlerinin, uygulama yönergelerinin ilgili kısımları, FİDE kuralları ve chess.com topluluk kuralları (https://www.chess.com/community) geçerlidir. Sporcular www.chess.com adresinden ücretsiz olarak kullanıcı adı oluşturduktan sonra veya var olan kullanıcı adları ile aşağıdaki tabloda yer alan KAYIT linklerinden çevrim içi kayıt yaptırmalıdır. Çevrim içi kayıt sırasında, sporcuların chess.com’da oluşturdukları kullanıcı adlarını yazmaları zorunludur. Kayıt yapıldıktan sonra chess.com kullanıcı adı değiştirilmemeli, Çevrim içi kayıt tamamlanmadan Turnuva Külüp Katılım talebi gönderilmemelidir.
Turnuvaya katılım işlemini tamamlamış (md. 2.3-2.4-2.5) sporcular, turnuva başlamadan bir saat önce chess.com’da katılmış oldukları grubun (kulübün), haber/mesaj bölümünde ilan edilecek turnuva bağlantısında “Turnuvaya Katıl” butonuna tıklamalıdır.
Turnuva günü saat 19:00 da ilgili linke giriş yapıp Turnuvaya Katıl butonuna tıklamalısınız.

YÖNERGE

TURNUVA KAYIT LİNKİ

CHESS.COM KULÜP KAYIT LİNKİ

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.