UMUT GÜNDÜZ’Ü ANMA ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

UMUT GÜNDÜZ’Ü ANMA ONLINE SATRANÇ TURNUVASI
0 Paylaşımlar

27 Haziran 2021 Pazar günü Umut Gündüz’ü Anma Online Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva da sporcular Açık Kategori (2014 ve önceki yıllarda doğan sporcular) olmak üzere tek kategoride yarışacaklardır. Turnuva chess.com platformu üzerinden yapılacaktır. Turnuva temposu 3+2’dir.  Detaylar turnuva yönergesinde yer almaktadır.
*Turnuvaya katılım için öncelikle chess.com platformunda kullanıcı adına sahip olunmalıdır. Eğer yok ise ücretsiz olarak alınabilir. Ücretsiz kullanıcı adı alımı için TIKLAYINIZ…
*
 Ardından online kayıt link’lerinden kayıt yapılacaktır. TSF geçerli lisansına sahip olunmalıdır. TSF lisansınız yoksa veya yeniletmek için TIKLAYINIZ…

YÖNERGE
Sporcuların dikkatine: Aşağıdaki tabloda bulunan turnuvaya kayıt yapacak sporcular; Öncelikle (https://turnuvakayit.tsf.org.tr/online/XJonCjY87ztVpdeF)
Turnuva Kayıt linki ile kayıt yapmaları gerekmekte olup, daha sonra (https://www.chess.com/club/umut-gunduzu-anma-online-satranc-turnuvasiKulüp Kayıt linkine tıklayarak kulüp kaydı yapmalıdırlar ve onay sonrası kulüp üyesi olunacaktır. Turnuva günü saat 13:00 da kayıtlar başlayacağından ilgili kulüp için açılan turnuva linkine tıklanarak gelen sayfada “Katıl” tuşuna basılarak turnuva kayıt işlemi tamamlanacaktır.

KATEGORİ ADISON BAŞVURU TARİHİTURNUVA TARİHİ  / 1.TUR SAATİTURNUVA KAYITCHESS.COM KULÜP KAYIT
AÇIK26.06.2021      23:0027.06.2021  Pazar            14:00KAYITKULÜP KAYIT

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.