RİZE 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

  RİZE 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

  19mayis rize
  Turnuvamız 16 MAYIS 2021 tarihinde chess.com üzerinden online olarak yapılacaktır. Sporcularımız AÇIK kategoride mücadele edeceklerdir. Kategoride ilk üç dereceyi elde eden sporculara ve en iyi dereceyi elde eden kadın sporcuya madalya verilecektir.

  * Düşünme Süresi: 3’+2″ Eklemeli Tempo

  * Son Başvuru: 15.05.2021 Saat 23.00

  * Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2020 – 2021 yılı vizesi yapılmış, 2014 ve öncesinde doğan lisans ili Rize olan sporcular katılabilir.

  İŞLEM BASAMAKLARI:

  1- Sporcuların chess.com platformunda kullanıcı adına sahip olmaları gerekmektedir. Eğer yok ise ücretsiz olarak alınabilir. Ücretsiz kullanıcı adı alımı için TIKLAYINIZ.

  2- TSF geçerli lisansına sahip olunmalıdır. TSF Lisansı ve vizesi 16 yaş ve altı sporculara ücretsiz yapılmaktadır. TSF lisansınız veya vizeniz yok ise lisans işlemleri için TIKLAYINIZ.

  3- Aşağıda yer alan TURNUVA KAYIT SAYFASI sütunundan, kayıt olacağınız kategorinin ismini tıklamak suretiyle online kayıt işlemini tamamlayınız. (Kayıt yapıldıktan sonra chess.com kullanıcı adı değiştirilmemelidir.)

  4- Chess.com’a online kayıtta belirttiğiniz kullanıcı adınız ile giriş yaptıktan sonra aşağıda yer alan TURNUVA KULÜP BAĞLANTISI” sütununda yer alan kategorinize ait linke tıklayarak kulüp talebi gönderiniz.

  5- Turnuva başlamadan bir saat önce chess.com’da katılmış olduğunuz kulübün etkinlikler bölümünde ilan edilecek turnuva bağlantısı tıklanarak “Turnuvaya Katıl” sekmesi ile eşlendirmeye dahil olunmalıdır.

  * Turnuvayla ilgili detaylı bilgi için TURNUVA YÖNERGESİNİ mutlaka okuyunuz.

  KATEGORİ KATEGORİ KRİTERİ TURNUVA KAYIT  SAYFASI TURNUVA KULÜP BAĞLANTISI
  AÇIK2014 ve Önceki Yıllarda Doğan SporcularKAYITKULÜP KAYIT

  Gençler Arası Online Satranç Turnuvası Kayıtları Başladı

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Federasyonumuz iş birliği çerçevesinde online satranç turnuvası düzenlenecektir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamındaki “Gençler Arası Online Satranç Turnuvası” 21 Mayıs 2021 Cuma günü saat 14.00 itibariyle hayata geçirilecektir.

  Başvurular 17 Mayıs Pazartesi günü saat 23.00’te sona erecektir.

  Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.