Pendik Belediyesi Fetih Kupası Okullar Arası Online Ferdi Satranç Turnuvası

Pendik Belediyesi Fetih Kupası Okullar Arası Online Ferdi Satranç Turnuvası
0 Paylaşımlar

Pendik Belediyesi Fetih Kupası Okullar Arası Online Ferdi Satranç Turnuvası..

İstanbul`un Fethinin 568. yılında Fetih Kupası etkinlikleri kapsamında Pendik Belediyesi tarafından 29 Mayıs 2020 Cumartesi 17:00`dan itibaren 29 Mayıs Fetih Kupası Pendik Okullar Arası Online Ferdi Satranç Turnuvası düzenlenecektir.
Turnuvaya Pendik ilçesinde öğrenim gören sporcular İlkokullar-Ortaokullar ve Liseler kategorisi olmak üzere 3 kategoride bireysel olarak katılacaktır. Turnuva sonunda bireysel sıralamada dereceye girecek sporcular Pendik Belediyesi tarafından çeşitli ayni ödüllerle ödüllendirilecektir, ayrıca her kategoride bireysel sıralamadaki ilk 3`teki sporcuların okullarına kupa ödülü ve en çok katılım sağlayan okullara da Okul Satranç Derecelendirme Endeksine göre satranç takımı ve satranç saati ödülleri verilecektir.
Turnuva chess.com online satranç platformunda, 5 dakika+2 saniye tempoda 9 tur yapılacaktır. Kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden haberin devamında başlamıştır. Detaylı bilgi turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
TURNUVA KATILIM ADIMLARI
1- chess.com sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması gerekmektedir. Kullanıcı adları sporcuların gerçek ad-soyad bilgisi ve ilave olarak sadece rakamdan oluşturulabilir. chess.com kullanıcı adı almak için tıklayınız..
2- Turnuvaya katılmak için istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmalıdır.  Online Kayıt için tıklayınız..
3- chess.com sitesinde turnuva grubuna/kulübüne üye olunmalıdır.  İLKOKULLAR KULÜBÜ – ORTAOKULLAR KULÜBÜ  –  LİSELER KULÜBÜ
4-
 Turnuva başlangıç saatinden 1 saat önce ile turnuva başlangıcına kadar turnuvaya kayıt kontrol işleminizi chess.com sitesinde turnuva linkinden KATIL butonuna tıklayarak yaptırılmalıdır.

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.