KÜTAHYA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

KÜTAHYA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI
0 Paylaşımlar

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 30-31 Ekim 2021 tarihlerinde  Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yeni kapalı Spor salonu Satranç merkezinde yapılacaktır. (TSF Pandemi Sürecinde Turnuva Düzenleme Esasları Uyarınca Sporcularımızın Uyması Gereken Kurallar.) gereğince ,8 Yaş-10 Yaş-14 Yaş,  Her bir Kategori çin  kayıt kontenjanı 14 sporcu ile snırlıdır. Açık Yaş  Kategorisi Kontenjanı  ise,10 Sporcu ile sınırlıdr.
ÖNEMLİ  AÇIKLAMA: Kategorilerde Kontejyan sayısı dolmuş bulunanlara Kontejjanı dolmamış diger kategorilerin boş kontejyan sayısı kadar  kayıt sayısı ilave edilir. Turnuvaya katılacak sporcular TSF liasansına sahip olmalıdır . 16 Yaşından Küçük sporcuların vizeleri ücretsizdir.     (Lisans 
yenileme ve Lisans işlemleriniz için TIKLAYIN )
Toplam  Dört kategoride düzenlenecek olan turnuvada, her kategoride dereceye giren ilk üç sporcuya  madalya verilecektir. Sonuçlar UKD hesaplamalarında kullanılacaktır.
Turnuva öncesinde mutlaka Türkiye Satranç Federasyonu Turnuva Bilgilendirme ve Onam Formu sporcular tarafından imzalanmalıdır. (Bilgilendirme ve Onam Formu  indirmek için TIKLAYIN)
08 YAŞ VE ALTI KAYIT OLMAK İÇİN  : TIKLAYIN

10 YAŞ VE ALTI KAYIT OLMAK İÇİN  : TIKLAYIN
14 YAŞ  VE ALTI KAYIT OLMAK İÇİN : TIKLAYIN

AÇIK YAŞ  KATEGORİSİ KAYIT İÇİN  : TIKLAYIN
YÖNERGEYİ GÖRMEK İÇİN :TIKLAYINIZ
HAKEMLERİN GÖREV TALAEPLERİ:
KÜTAHYA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINA SATRANÇ TURNUVASI  HAKEM GÖREV TALEBLERİNİZİ TSF HAKEM BİLGİ SAYFASINDAN YAPMAK İÇİN  
  TIKLAYIN
 
BİLGİ İÇİN : İBRAHİM OKURSOY TLF:0.530.7706543

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.