“Kraliçeler” Satranç Festivali Kayıtları Başladı

“Kraliçeler” Satranç Festivali Kayıtları Başladı
0 Paylaşımlar

FIDE tarafından tüm kadın satranççıların katılımına açık ve online olarak düzenlenen Kraliçeler Satranç Festivali kayıtları başladı. Festival kapsamında Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika eleme turnuvaları ve bu turnuvaların ardından bireysel ve takım olmak üzere iki ayrı final turnuvası düzenleniyor.

Türkiye’nin de içinde yer alacağı Avrupa Eleme Turnuvası 3 dakika + 2 saniye temposunda 11 tur olarak 19 Haziran’da oynanacak. (İlk tur başlangıç saati: TSİ 15:00) ELO puanlarına göre dört farklı kategoride -A (2100+) , B (1800-2099), C (1500-1799), D (1500 altı)- ilk üç sırayı elde eden oyuncular final turnuvasında oynamaya hak kazanacak. Ayrıca bu dört kategoride en üst sırayı elde eden oyunculardan oluşacak ekip de takım turnuvasında oynayacak.

Turnuvaya katılım bedeli kişi başı 10 Euro olup kayıtlar için son tarih ise 13 Haziran. Katılmak isteyen satranççılarımızın bu bedeli federasyonun Euro hesabına yatırması ve ekteki kayıt formu ile katılım bedelini yatırdıklarına dair dekontu fatma.koc@tsf.org.tr adresine göndermeleri rica olunur.

Kayıt formu için tıklayınız

 

Euro hesabı için; https://www.tsf.org.tr/federasyon/tsf-hesap-numaralari

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.