GİRESUN ZAFER TANER ANI TURNUVASI

GİRESUN ZAFER TANER ANI TURNUVASI
0 Paylaşımlar
Zafer Taner, Giresun satrancının gelişimine en büyük katkıyı sağlamış, uzun yıllar boyunca Karadeniz Bölge Temsilciliği ve Giresun İl Temsilciliği görevlerini yürütmüş bir satranç severdir. 30 yıl boyunca sınıf öğretmenliği yapmış ve yüzlerce çocuğun gelişimine katkıda bulunmuştur. İl temsilcisi olduğu dönemde Giresun’da uluslararası turnuva düzenlemiş ve unvanlı sporcuları ilimize getirmiştir. Farklı alanlarda satranç organizasyonları düzenleyerek satrancın bilinirliğini artırmış, satrancın yayılması için büyük çaba sarf etmiştir. 27 Kasım 2007 tarihinde elim bir trafik kazası sonucu vefat etmiştir. Kendisini rahmetle anıyoruz.

Zafer Taner Anı Turnuvası, 25-26 Kasım 2023 tarihlerinde Giresun Olimpik Havuz Satranç Salonunda gerçekleştirilecektir. Tek kategoride gerçekleştirilecek olan turnuvaya kayıt yaptırmadan önce lütfen yönergeyi okuyunuz.

Önemli Duyuru: Hiç bir sporcu ( il dışından gelse dahi ) cep telefonlarını, akıllı saatlerini ve herhangi bir elektronik cihazını başhakeme yada hakemlere vermeyi kesinlikle talep edemezler. Turvuvanın yapıldığı sahanın herhangi bir yerine koyamazlar. Yönergemizdeki 7.4 maddesi taviz verilmeden uygulanacaktır. Bu konuda kesinlikle tolerans gösterilmeyecektir.

Ödüller:
Turnuvamızda ilk üç dereceyi elde eden sporcumıza kupa, madalya ve sürpriz para ödülleri verilecektir.
Turnuvamızda yarışan en iyi kadın sporcuya madalya ve sürpriz para ödülü verilecektir.

 Turnuva Yönergesi

AÇIK KATEGORİ  (2017 ve Öncesinde Doğan Sporcular)

( Turnuva Takip Linkleri birinci tur eşlendirmesinden sonra aktif hale gelecektir. )

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.