Demirel Özel Eğitim Kurumu Satranç Turnuvası

Demirel Özel Eğitim Kurumu Satranç Turnuvası
0 Paylaşımlar
Demirel Özel Eğitim Kurumu ve İzmir Satranç İl Temsilciliğinin iş birliği çerçevesinde, pandemi koşulları dikkate alınarak satranç turnuvası düzenlenecektir.
 
“Demirel Özel Eğitim Kurumu Satranç Turnuvası” 11 – 12 Eylül 2021 tarihleri arasında KAYMAKAM ÖZGÜR AZER KURAK ORTAOKULUNDA oynanacaktır.

Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2020 – 2021 yılı vizesi yapılmış, 2014 – 2011 yılları ve arasında doğan İzmir Bornova ve Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda öğrenim gören sporcular katılabilir.

Turnuvada eşlendirmeler 5 tur üzerinden İsviçre Sistemine göre yapılacaktır. Müsabaka 35′ + 30” eklemeli tempo ile oynanacaktır.

Turnuvada Sporcular açık kategoride yarışacaktır. Turnuva sonuçları UKD hesaplamalarında kullanılacaktır. Ödüller ve turnuva hakkındaki diğer bilgiler için yönergeye bakınız. (Yönerge)

TURNUVAYA KATILIM ESASLARI:
 
1.Başvurular için sporcular www.izmir.tsf.org.tr adresinde bulunan formu dolduracak, müteakiben info@demirelegitim.com adresine göndereceklerdir. (Başvuru formu için Tıklayınız.)
2.Turnuvaya İzmir Bornova ve Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda öğrenim gören sporcular katılabilir.
3. Turnuvaya kayıtlar 10 Eylül 2021 saat 17:00 de sona erecektir.

Turnuva Direktörü : Çağdaş ENNELİ   iletişim 553 443 43 69

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.