Demirel Özel Eğitim Kurumu Satranç Turnuvası

  Demirel Özel Eğitim Kurumu Satranç Turnuvası
  Demirel Özel Eğitim Kurumu ve İzmir Satranç İl Temsilciliğinin iş birliği çerçevesinde, pandemi koşulları dikkate alınarak satranç turnuvası düzenlenecektir.
   
  “Demirel Özel Eğitim Kurumu Satranç Turnuvası” 11 – 12 Eylül 2021 tarihleri arasında KAYMAKAM ÖZGÜR AZER KURAK ORTAOKULUNDA oynanacaktır.

  Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2020 – 2021 yılı vizesi yapılmış, 2014 – 2011 yılları ve arasında doğan İzmir Bornova ve Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda öğrenim gören sporcular katılabilir.

  Turnuvada eşlendirmeler 5 tur üzerinden İsviçre Sistemine göre yapılacaktır. Müsabaka 35′ + 30” eklemeli tempo ile oynanacaktır.

  Turnuvada Sporcular açık kategoride yarışacaktır. Turnuva sonuçları UKD hesaplamalarında kullanılacaktır. Ödüller ve turnuva hakkındaki diğer bilgiler için yönergeye bakınız. (Yönerge)

  TURNUVAYA KATILIM ESASLARI:
   
  1.Başvurular için sporcular www.izmir.tsf.org.tr adresinde bulunan formu dolduracak, müteakiben info@demirelegitim.com adresine göndereceklerdir. (Başvuru formu için Tıklayınız.)
  2.Turnuvaya İzmir Bornova ve Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda öğrenim gören sporcular katılabilir.
  3. Turnuvaya kayıtlar 10 Eylül 2021 saat 17:00 de sona erecektir.

  Turnuva Direktörü : Çağdaş ENNELİ   iletişim 553 443 43 69

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.