AVRUPA KULÜP KUPASI 2021

AVRUPA KULÜP KUPASI 2021
0 Paylaşımlar

36. Avrupa Kulüpler Kupası ve 25. Avrupa Kadınlar Kulüpler Kupası 17-25 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında Makedonya’nın Ohri Gölü, Struga’da gerçekleştirilecek.

Şampiyonalar, ECU Turnuva Kurallarına göre İsviçre sisteminde oynanan 7 rauntta yapılacak. FIDE ve ECU kurallarına göre, zaman kontrolü 40 hamle için 90 dakika artı oyunun geri kalanı için 30 dakika olacak ve birinci hamleden itibaren her hamle için 30 saniyelik artış olacak.

Her Avrupa federasyonunun bu yarışmaya katılmasına izin verilir. Yönetmeliklere göre, katılım şu kişilere açıktır:

  • Obiettivo Risarcimento Padova, İtalya, açık yarışmada mevcut kupa sahibi.
  • Bir milli takım şampiyonası düzenlenen federasyon başına beş (5) kulüp veya milli takım şampiyonası düzenlenmeyen federasyon başına dört (4) kulüp.
    Kulüplerin Ulusal federasyonlar tarafından nasıl seçileceği konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.
  • Herhangi bir ek katılım talebi ECU Kurulu tarafından incelenmelidir.
  • Kadınlar yarışmasına ECU Federasyonlarının tüm kulüp üyelerinin katılmasına izin verilir.
  • Kulüpler, Ulusal Satranç Federasyonları aracılığıyla veya Ulusal Satranç Federasyonu’ndan herhangi bir itiraz olmadığı takdirde doğrudan tescil edilir. 
  • ECU Yönetim Kurulu kararı ile tüm oyuncu ücretleri ve beste kısıtlamalarından yalnızca 2021 yılı için feragat edilmiştir. 

Bir veya daha fazla kulüple katılmayı düşünen her federasyon , daveti kabul ettiğini 01 Ağustos 2021 tarihinden önce Organizasyon Komitesine , katılan kulüplerin tam sayısını da belirterek bildirmelidir . Bir kopyası Turnuva Direktörü Bay Petr Pisk’e gönderilmelidir , e-posta: petr.pisk@centrum.cz

Daha sonra, katılım formları doldurulmalı ve Turnuva ofis e-postası sk_kapablanka@outlook.com’a gönderilmelidir; kopya posta ile: chessmkd@t.mk en geç 01 Ağustos 2021 .

15 Ağustos 2021 tarihi son kayıt tarihidir. Temel takım kompozisyonu, giriş formu ile birlikte sunulacaktır.

Tam kayıt formu her oyuncunun SURNAME/s, FIRSTNAME/s, FIDE_ID numarası, FIDE_RATING ve FIDE_TITLE ve PASSPORT_NUMBER’ını içermelidir. Ayrıca Delegasyon Başkanının ve Kulüpten sorumlu kişinin adı ve telefon/e-posta/faks numarasını da içermelidir. Organizasyon Komitesi, kayıt ve rezervasyonu onaylamak için Takımların her biri ile iletişime geçecektir.

Açık takımlar altı (6) oyuncu ve iki (2) yedekten oluşacaktır.

Bayanlar müsabakasında takımlar dört (4) oyuncu ve bir (1) yedekten oluşacaktır.

OPEN etkinliği 5* hotel Izgrev, Struga, Ohrid gölünde gerçekleştirilecektir.

Kadınlar etkinliği 4* otel Drim, Struga, Ohrid Gölü’nde, Drim nehri kenarında gerçekleştirilecektir.

Etkinliğin toplam ödül fonu 44.000 Euro’dur. Dereceye giren ilk 3 takıma kupa verilecektir. Kazanan kulüplerin her takım üyesi açık ve bayanlar (oyuncular, yedekler ve kaptan) bir altın madalya alacak. 2. ve 3. olan kulüplerin takım üyeleri sırasıyla gümüş ve bronz madalya alacaktır.

44.000 Euro değerindeki toplam ödül şu şekilde dağıtılacaktır:

Ayrıca bir “Avrupa Küçük Ulusları” kulübünden en iyi performansı gösteren oyunculara 500 EUR değerinde iki (2) bireysel ödül  verilecektir. (FIDE Bölgesi 1.10).

İletişim bilgileri:

Avrupa Kulüpler Kupası 2021’in resmi web sitesi  http://www.europeanchessclubcup2021.com .mk

İletişim bilgileri: Tel: +389 70 247247, IO Zoran Stojcevski
E-posta: sk_kapablanka@outlook.com ;

Avrupa Kulüpler Kupası 2021 – Resmi Düzenlemeler

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.