Avrupa Kadınlar Bireysel Satranç Şampiyonası

Avrupa Kadınlar Bireysel Satranç Şampiyonası
0 Paylaşımlar

Avrupa Kadınlar Bireysel Satranç Şampiyonası 2021, 8-21 Ağustos 2021 tarihleri ​​arasında Romanya’nın Iasi kentinde yapılacak.

Etkinlik 11 turda, İsviçre sisteminde oynanacak, zaman kontrollü 40 hamle için 90 dakika artı oyunun geri kalanı için 30 dakika, hamle başına 30 saniyelik bir artışla / hamle 1’den başlayarak.

Etkinliğin toplam ödül fonu 60.000 EUR olacaktır .

21. Avrupa Bireysel Bayanlar Satranç Şampiyonası, FIDE Kadınlar Dünya Kupası 2022 veya 2023 için bir eleme etkinliğidir . FIDE yönetmeliklerine ve ECU Yönetim Kurulu kararına göre en az 10 oyuncu hak kazanacaktır. Şampiyona başlamadan önce alınacak bir kararla kalifikasyon noktalarının sayısı artırılabilir.

Ödül kazananlar listesi:

Şampiyonanın yürütülmesi için özel sağlık önlemleri nedeniyle tüm oyuncular ve eşlik eden kişiler resmi **** UNIREA Oteli’nde ağırlanacaktır . Unirea Hotel, etkinliğin resmi oyun alanıdır.

Etkinlik, Avrupa Satranç Birliği’nin Satranç Federasyonları üyelerini temsil eden tüm oyunculara, unvanlarına veya derecelerine bakılmaksızın açıktır. Başvurular ulusal federasyonlar tarafından yapılmalıdır ve federasyon başına katılımcı sınırlaması yoktur. Son kayıt tarihi 20 Haziran 2021’dir.

Şampiyonanın yürütülmesi için özel sağlık önlemleri nedeniyle tüm oyuncular ve eşlik eden kişiler resmi ****UNIREA Oteli’nde ağırlanacaktır.

Tüm oyuncular, aşağıda indirilebilecek olan etkinliğin Resmi Yönetmeliğinde açıklanan tıbbi protokole uymalıdır.

Etkinliğin Resmi Web Sitesi

Avrupa Kadınlar Bireysel Satranç Şampiyonası 2021- Resmi Yönetmelik ns

İletişim bilgileri:
E-posta: ecuwomen2021@gmail.com
Turnuva Direktörü: IO Elena Cristian +40 723309101
Romanya Satranç Federasyonu : GM Constantin Ionescu, Genel Sekreter, romanianchessfederation@yahoo.com .

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.