ARTVİN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI

ARTVİN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI
0 Paylaşımlar

ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI

19 Mays_Afi
Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Artvin İl Satranç Temsilciliği tarafından 16.05.2021 tarihinde 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI” düzenlenecektir.

Turnuva chess.com platformunda oynanacaktır. Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2020-2021 yılı vizesi yapılmış, 2014 ve öncesinde doğan Lisans ili Artvin olan sporcular katılabilir. Turnuva  “Açık Kategori” halinde yapılacaktır.

Turnuva yönergesini mutlaka okuyunuz. – TURNUVA YÖNERGESİ

İŞLEM BASAMAKLARI:
1- Sporcuların chess.com platformunda kullanıcı adına sahip olmaları gerekmektedir. Eğer yok ise ücretsiz olarak alınabilir. Ücretsiz kullanıcı adı almak için TIKLAYINIZ.

2- TSF geçerli lisansına sahip olunmalıdır. TSF Lisansı ve vizesi 16 yaş ve altı sporculara ücretsiz yapılmaktadır. TSF lisansınız veya vizeniz yok ise lisans işlemleri için TIKLAYINIZ.

3- Turnuva kayıt linkine tıklayarak online kayıt işlemini tamamlayınız. (Kayıt yapıldıktan sonra chess.com kullanıcı adı değiştirilmemelidir.) Turnuva Kayıt Linki

4- Chess.com’a online kayıtta belirttiğiniz kullanıcı adınız ile giriş yaptıktan sonra kulüp talebi gönderiniz. Kulüp Davet Linki
5- Turnuva başlamadan bir saat önce chess.com’da katılmış olduğunuz kulübün etkinlikler bölümünde ilan edilecek turnuva bağlantısına tıklayınız ve  “KATIL” sekmesi ile eşlendirme yapınız.

TURNUVA DİREKTÖRÜ: Yusuf ARSLANER / 0541 801 35 08

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.