32. Beyaz Fil Uluslararası Satranç Turnuvası sona erdi

32. Beyaz Fil Uluslararası Satranç Turnuvası sona erdi
0 Paylaşımlar

32. Beyaz Fil Uluslararası Satranç Turnuvası düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Turnuvada 9 farklı ülkeden, 25`i FIDE unvanlı sporcu olmak üzere, yaklaşık bin sporcu hamlelerini Cumhuriyetimizin 100. Yıl ruhu için yaptı. Turnuvada dereceye giren 100 sporcuya ödül verildi. Turnuvanın ödül törenine Eyüboğlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Cenk Eyüboğlu, İstanbul İl Temsilcimiz Rıza Öney ve Projeler Kurulu Başkanımız Talha Emre Akıncıoğlu, okul müdürleri, sporcular, veliler ve hakemler katıldı.
Toplamda 1 Milyon TL nakdi ödülün dağıtıldığı turnuva Elit Kategori ve 8 Yaş ve Altı, 10 Yaş ve Altı, 12 Yaş ve Altı, 14 Yaş ve Altı, 18 Yaş ve Altı Kategorilerinde düzenlendi. 8 yaşaltı kategorisinde Meriç Zeynel Aker, 10 yaşaltı kategorisinde Ali Aras Yıldız, 12 yaşaltı kategorisinde CM Baver Yılmaz, 14 yaşaltı kategorisinde Mustafa Ali Deniz, 18 yaşaltı kategorisinde FM Yankı Taşpınar ve Elit Kategoride IM Nikoloz Petriashvili şampiyon oldu. 8 yaşaltı kategorisinde Eylül Ürüm, 10 yaşaltı kategorisinde Beren Çetin, 12 yaşaltı kategorisinde Zeynep Duru Şahin, 14 yaşaltı kategorisinde Azra Gaye Asri, 18 yaşaltı kategorisinde Gökçen Yılmaz ve Elit Kategoride Ecrin Efşa Büyük en başarılı kadın sporcular oldu. Ayrıca turnuvanın en genç sporcusu Imangali Zhassulnuly ile en başarılı emektar sporcusu IM Turhan Yılmaz Eyüboğlu Eğitim Kurumları tarafından 5.000 TL özel ödülle ödüllendirildiler.
Turnuvada hamle yapan ve dereceye giren tüm sporcularımızı yürekten tebrik eder, Eyüboğlu Eğitim Kurumlarına başarılı turnuva organizasyonları için teşekkür ederiz.
ÖDÜL TÖRENİ FOTOĞRAFLARI    TURNUVA SİTESİ

0 Paylaşımlar
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.