2021 İstanbul Emektarlar İl Birinciliği

  2021 İstanbul Emektarlar İl Birinciliği

  2021-2022 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü katkılarıyla bu yıl da Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri Evi ev sahipliğinde düzenlenecektir. Turnuva 11-12 Aralık 2021 tarihlerinde 50 Yaşüstü ve 65 Yaşüstü kategorilerinde yapılacaktır. Turnuvanın her iki kategoride 60 dakika+30 saniye düşünme süresinde 5 Tur ELO-UKD hesaplamalarına dahil düzenlenmesi planlanmıştır. Turnuva sonunda her iki kategoride dereceye girecek sporcular kupa-madalya ödüllerinin yanısıra Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü tarafından 1.`ye GRAM ALTIN  2.`ye  YARIM GRAM ALTIN  3.`ye YARIM GRAM ALTIN ile ödüllendirilecektir.
  Turnuva sonunda şampiyon olacak sporcu 2021-2022 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birincisi ünvanını kazanacak ve turnuvayı tamamlayan tüm sporcular 2022 Türkiye Emektarlar Şampiyonasına katılma hakkı kazanacaktır.

  Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle haberin devamında başlamış olup, detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
  Turnuva Yönergesi   Turnuva Afişi   Online Kayıt

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.